
Model LV Z Lucky Miner Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 3 TH/s pro spotřebu energie 50W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 0.11 | $ 3.26 | $ 39.18 |
| Elektřina | $ 0.05 | $ 1.46 | $ 17.53 |
| Zisk | $ 0.06 | $ 1.80 | $ 21.64 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 3 TH/s±10% | 50W±10% | 16.67j/TH | $ 0.06 |
| Výrobce | Lucky Miner |
| Model | LV |
| Známý také jako | Lucky Miner LV07 Pro 3T Bitcoin miner |
| Vydání | May 2026 |
| Velikost | 109 x 99 x 45mm |
| Hmotnost | 370g |
| Hladina hluku | 38dB |
| Power | 50W |
| Rozhraní | WiFi 2.4G |
| teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |